Přichází nový Star Trek a s ním Stav Nouze

Ačkoliv ohledně připravované knihy zatím není nic nového, přináším vám jinou čerstvou zprávu,která vás doufám potěší. Červnové číslo Pevnosti bude věnováno premiéře nového Star Trek filmu, a při té příležitosti zde vyjde i první část ST povídky „Stav Nouze,“ kterou jsem tentokrát napsal společně s Janou Vybíralovou.

Stejně jako před čtyřmi lety „Výměna“ bude i „Stav Nouze“ kvůli rozsahu rozdělen do dvou čísel, ale tím všechna podobnost končí, neboť tato povídka je v mnoha ohledech výjimečná. Především je výsledkem mé vůbec první spolupráce s Janou a také je jedinou, kde se objevují trekovské seriálové postavy, čemuž se obvykle vyhýbám. Tentokrát se ale můžete těšit na kompletní posádku kapitána Jamese T. Kirka. Předpokládám, že díky tomu potěším více věrné fanoušky Star Treku, ale na své si snad přijdou i ostatní – protože na palubu USS Enterprise nedobrovolně zavítá jistá občanka Romulanského hvězdného impéria, kterou už asi všichni čtenáři tohoto webu dobře znají. 🙂

Aktuality | Pátek, 3 května, 2013 v 13:42

2 Comments to “Přichází nový Star Trek a s ním Stav Nouze”

  1. Melody napsal(a):

    Musím říct, že povídka se mi vážně líbila a že se už těším na další část.. Je opravdu vkusně napsaná, je přehledná a zajímavá.. Doufám, že na svých cestách narazím na víc takových… Zbývá jen: Bravo!

  2. KeB napsal(a):

    Ha! Až v červnovém čísle, a já si říkal proč v tom květnovém chybí 🙂

Váš komentář: