Guestbook

Přidat vzkaz…

Pro umístění ikonky na váš web použijte kód:

Zobrazí se vám tato ikonka

Jan Hlávka

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Guestbook | Pátek, Listopad 7th, 2008 v 20:19

566 Comments to “Guestbook”

 1. Jana Vybíralová napsal(a):

  To se těžko odhaduje, pracujeme na něm a chtěli bychom ho dokončit v průběhu příštího roku. Nějakou dobu pak trvají korektury a nakladatelská práce. Raději nic neslibujeme. 🙂

 2. Aleš napsal(a):

  Zdravím.
  Série Algor mne uchvátila a všechny tři díly jsem přečetl v rekordně krátkém čase :-). Nikde jsem zde nenašel ani zmínku o stavu posledního dílu Chlad Chiméry. Můžete zkusit alespoň přibližně odhadnout, kdy bude dokončen a k dispozici?
  Děkuji moc za info

 3. Martin napsal(a):

  Zdravím,
  chtěl jsem jenom pochválit a poděkovat i za třetí díl cyklu Algor, mám jen malou výtku: je tam málo Algoru (vážně). Jinak se vám povedlo vytvořit neskutečně propracovaný a zábavný univerzum, s celou svojí historií, politickým zřízením, kulturou, náboženstvím atd atd., paráda.

 4. Jan Hlávka napsal(a):

  Ach, to je stín z dávných časů! 🙂 Oceňuji vaši pečlivost, ale nechte to být, případně rovnou zahoďte. Ty povídky byly stejně hrůza, mé „vypisovací“ období. Ale děkuji!

 5. Radek Malík napsal(a):

  Zdravím pana Hlávku. Chtěl bych požádat o nějaký kontakt na Vás, protože stále ještě vlastním Váš strojopis ST povídky, kterou jsem už v klubu TNZ CZ nestihl spolu s časopisem vydat a rád bych Vám jej touto cestou vrátil. Díky.

 6. Jan Hlávka napsal(a):

  Lukáš: Děkujeme a rádi slyšíme. 🙂 Jak jdou práce na nové knize? Relativně pomalu, ale postupují. Na počátku je to vždy pomalejší, protože Algor nemá žádné „plány,“ čili napřed musíme vymyslet, o čem že to vlastně bude, a vyzkoušet, že to funguje. 🙂

 7. Lukáš napsal(a):

  Zdravím, kniha, ostatně jako celá série je úžasně čtivá. Moc děkuji. P.S. Jak jdou práce na 4. Knize? 😛

 8. misa1989 napsal(a):

  Přečteno. Líbilo. Velmi.

 9. Narg napsal(a):

  kniha prectena za 2 dny, ted nemam co delat 🙁 Bohuzel imho predchozi dily byly lepsi, treti dil jen naznacuje potencialni budouci dej, ale se stavajicim „malo“ hybe, linka se starymy majak super, ale skoncila moc brzo! Pripominky poslu 😀

 10. Tomáš napsal(a):

  Problém s touto sérií je její čtivost. Místo aby člověk spal, když má jít druhý den do práce, tak sedí pod lampičkou do šesti ráno, protože mu kniha prostě a jednoduše nedá spát. 😀 Pro mě osobně je tohle nejlepší série co jsem četl za posledních šest let.

  A přiznám se, že jsem knihu měl doma několik dnů, ale skoro se bál začít číst, když jsem uvážil, že Viktorii má v rukou GenetiX a Avrian.

  Každopádně jen tak dál, těším se na pokračování! Hodně zdaru.

Váš komentář: