Guestbook

Přidat vzkaz…

Pro umístění ikonky na váš web použijte kód:

Zobrazí se vám tato ikonka

Jan Hlávka

Guestbook | Pátek, Listopad 7th, 2008 v 20:19

585 Comments to “Guestbook”

 1. kutululu napsal(a):

  Zdravím a držím palce s finišem Chiméry. Na Algor jsem velmi rychle namotal svoji manželku i svého taťku a nedočkavě (ostatně jako všichni tady v diskuzi) vyhlížíme vydání dalšího dílu. Nebudu se ptát, kdy už to konečně bude, protože – na rozdíl od dalšího dílu Písně ledu a ohně – vím určitě, že to bude :).

 2. Fiona napsal(a):

  Děkuji moc 🙂

 3. Jan Hlávka napsal(a):

  Fiona: Dva dny jsem se teď snažil ten soubor najít, bohužel marně. Problém je, že „Zatmění“ vzniklo z velké části na psacím stroji a do počítače se přepisovalo z papírů, přičemž většina toho zmizela s původním notebookem. Pár artefaktů z té doby jako odmítnutou historii Kovářů Rovnováhy jsem našel, ale toto naneštěstí ne. Pokud bych na to náhodou narazil ještě někdy v budoucnu, dám vědět.

 4. Fiona napsal(a):

  Nezlobte se, že tu s tím spamuju, když všichni čekají na to české GoT: našla jsem, že na požádání lze zaslat plnou verzi pasáže, „kde si Kovář čte knihu o upírských dějinách“ z JFK9, dá se o to požádat touto cestou? Jeden netuší, zda diskusi přes 10 let starou ještě autor bude číst :).

 5. Jan Hlávka napsal(a):

  Děkuji moc za vzkazy i pochvaly a omlouvám se za odmlku. K dotazům:

  1.) V „Chladu Chiméry“ jsme s Janou uprostřed finále. Už zbývá vlastně jen věci správně uzavřít, a ani víc nemůže, protože délka už zas narostla tak, že se blíží limitům technické vyrobitelnosti knihy.

  2.) Odkud se brala jména do Algoru bude jednou téma na samostatný článek, ale až série skončí. Prozatím – ne, Gottliebové nejsou podle psího šamponu, i když je to kouzelná shoda. 🙂

 6. Kateřina napsal(a):

  Jsem na tom stejně jako Martina. Všichni teď řeší 8. sérii GOT – no dobrý, ale je to jen takové drobné rozptýlení při čekání na hlavní událost letošního roku: Chlad Chiméry. Na ten se těším nesrovnatelně víc! 🙂

  PS: Gottliebové jsou pojmenováni po značce psího šamponu, že? 😀

 7. Martina napsal(a):

  No… taaaak. Už tam budeme? 🙂 Kdy už tam budeme… Mami, už tam budem? Připadám si jako naše nedočkavé děti, prosím kdy už… ? Už? 🙂

 8. Jan Hlávka napsal(a):

  Děkujeme. 🙂 Aktuálně chybí přibližně tři kapitoly do konce. Teď nás bohužel oba vyřadila z provozu chřipka, ale hýbeme se. Jak rychle dokážete přečíst Pomníky zimy, to ovšem nevíme. 🙂 Až bude něco nového, napíšeme zprávu.

 9. Fiona napsal(a):

  Krásný první jarní den! Už to nevydržím se nezeptat, jak to vypadá? 🙂 Mohu začít číst Pomníky a akorát se pročtu k pokračování?

 10. Jan Hlávka napsal(a):

  Omlouvám se za zpoždění v odpovědích, mám toho teď hodně. Algor 4 je dokončený zhruba ze dvou třetin, takže k vánocům se už bohužel nestihne. Více napíšu v „novoročním“ článku.

Váš komentář: