Interview

Jako drobnou chuťovku před chystaným Vyrovnáním jsme pro vás připravili malé překvapení: Prostřednictvím tajných zdrojů uvnitř Romulanského hvězdného Impéria se nám podařilo získat nahrávku rozhovoru, jejíž přepis zde nyní naleznete. Je důkazem faktu, že Tal Shiar i Zvláštní oddělení v čele s hlavní vyšetřovatelkou Sagot stále pečlivě bdí nad ochranou loajálních občanů Impéria a žádný potenciální narušitel si nemůže být jist svým bezpečím.
Přečíst Interview

Povídky | Sobota, 12 června, 2010 v 12:58

5 Comments to “Interview”

 1. Iveta Pospíšilová napsal(a):

  Dobrý den , máme v Praze takový neoficiální startrekový klub a já bych měla příští týden něco povídat o sbírce Star Trek Kusy:) . Zaujalo mě tam, že jedna povídka má být napsána na motivy této povídky , která ale podle data tady u vás byla zveřejněna až v roce 2010 (a ta původní soutěž byla z roku 2006 nebo 2007, teda pokud mám správné informace:)) . Proto bych vás chtěla poprosit, jestli byste k tomu něco neřekl, jak to vlastně všechno bylo, nějaká taková zajímavost by se mi dost hodila:) .

 2. Jan Hlávka napsal(a):

  Elinor: Ve skutečnosti to „jiné Interview“ vzniklo až jako druhé, jenže toto mnohem déle leželo v šuplíku, protože bylo pokládáno za nepublikovatelné kvůli přímé návaznosti na „seriálový“ Star Trek.

  Poslední zpráva ohledně Vyrovnání je, že je v Pevnosti rozečteno a shledáno velmi dobrým. Konečné datum vydání dosud nebylo sděleno, ale každopádně je přislíbeno někdy v tomto roce.

  A opět – děkujeme s Janou a kompliment. :-)))

 3. Elinor napsal(a):

  Zajímavé počtení, je strašně fajn tu najít další text. Trochu mi to připomnělo jiné interview zde publikované, takže jsem na koncový zlom vyloženě čekala – a přesto nezklamal. 🙂

  Jinak se přiznávám, že by mě zajímalo, v jakém stavu je to s vyjitím Vyrovnání – nerada bych ten příběh minula. 😉 🙂

 4. atakua napsal(a):

  Moc pěkné 🙂

 5. misa1989 napsal(a):

  Výborné! Hlavně ten konec 😀

Váš komentář: