Psí služba

Již nějakou dobu vám na svých stránkách přináším pouze krátké nebo dávno publikované povídky. Je čas to změnit, takže níže najdete zcela novou, dosud nezveřejněnou a oproti třeba „Interview“ mírně delší práci, kterou jsem napsal společně s Pantarei. Povídka nám představuje bývalého vojáka Erwina, který po značném úsilí a za pomoci přátel konečně nalezl dobře placenou práci… Čeká ho ale psí služba.
„Tak co, potvoro? Těšíš se na noční šichtu?“
Přečíst povídku

Povídky | Neděle, 4 července, 2010 v 21:49

15 Comments to “Psí služba”

 1. Ondřej Trhoň napsal(a):

  Koukám, že je tu velká časová prodleva. Nicméně stejně bych rád napsal, že se mi povídlka líbila. Pěkný nápad i způsob zpracování.
  Je zajímavé sledovat, jak se postupně mistr Hlávka vypracovává. I tyhle „starší“ povídky stojí za to.

 2. KeB napsal(a):

  Samozřejmě že jde, ale ve wordu si to člověk může libovolně naformátovat a celkově je to dle mého lepší 🙂

 3. idle napsal(a):

  A PDF tisknout nejde? 🙂

 4. KeB napsal(a):

  Hodně v pohodě, akorát jestli bych mohl příště poprosit o možnost stáhnout třeba ve wordu. Klidně bych si ji vytiskl. Po čtení takto dlouhejch kousků na monitoru mám oči jak angorák 🙂

 5. Pantarei napsal(a):

  Toms: Ne, já nejsem Jana, já jsem ta druhá pekelná múza 🙂 Nejsem tak plodná, Honza má se mnou na kontě jen tohle a Ideální svět 🙂

 6. Toms napsal(a):

  Ach, až teď jsem si všiml spoluautora, kterému se tímto omlouvám za to, že jsem jej zcela opominul. Promiňte tupému starci. Pantarei je Jana co psala s tebou Dračici, nebo někdo zcela jiný? Každopádně pochvala patří celému autorskému tandemu.

 7. Toms napsal(a):

  Tak jsem si řekl, že si musím přečíst, co jsi nového vyplodil a sáhl po tomhle thrilleru (přece jen u Star Treku bych srovnávál s Blishem a to by nebylo fér a fanfiction moc nemusím). A musím říct chlape, že se to četlo velmi příjemně. Máš smysl pro ironii a tvoji hrdinové mají takový ten sarkastický humor, který je blízký i mě (Pohlreich mě docela dostal). Docela si rád přečtu nějaký tvůj nový román, ale asi si budu muset chvíli počkat na něco jiného než JFK či Star Trek. Máš velmi dobré své vlastní nápady, není už na čase opustit spisovatelské plenky (fanfiction) a předvést to světu? Nezlob se, že ti to říkám takhle otevřeně, ale když vidím talent krčit se v koutku, tak mě to zamrzí. Oproti tomu se u nás potuluje spousta neschopných individuí s předrzlým superegem, kteří zahlcují všemožné plátky svými výplody a člověk má pak zjednodušený pocit, že už snad u nás nikdo neumí sestavit snad ani kloudnou větu. Tak Jene hezky rozhýbej klávesnici a šup s nějakým románem ke Strakám, Tritonu či do Pevnosti :)))

 8. Rwan napsal(a):

  Pekne napísané 🙂

 9. Mirek napsal(a):

  Skvěle napsaný, díky za povídku.

  Mirek

 10. Jan Hlávka napsal(a):

  V tomto směru zvažuji jistý upgrade stránek.

Váš komentář: