Mráz a hry přichází

Koupit e-knihu

Počínaje dneškem si můžete na Palmknihách koupit elektronickou verzi našeho nejnovějšího románu „Mráz a hry,“ první části série „Algor.“ Papírové vydání by mělo následovat během pár dnů. Přišel tedy čas, napsat o knize ještě pár slov.

Namísto příslibů výjimečnosti, které nejčastěji končí zklamáním nebo mlhavých narážek a spoilerů, kterých byl dostatek v ukázkách, řekněme už jen tolik: V románu „Mráz a hry“ spatříte výsledek více než dvouletého úsilí. Dvouletého, až na výjimky každodenního úsilí dvou lidí, kteří se snažili pracovat co možná nejlépe navzdory všem zdravotním problémům, rodinným starostem i občasným pochybnostem, jestli si neukousli moc velké sousto. Ta práce je bavila, přestože byla občas úmorná, a na konci měli při pohledu na výsledek příjemný pocit, že za to stála.

Prvních 500 stran Algoru teď díky vstřícnosti nakladatelství Brokilon leží předvámi. Nás jich čeká ještě mnohem víc, neboť „Mráz a hry“ jsou teprve úvodním dílem série, a ani my zatím netušíme, kdy nebo jak se uzavře. Většina dlouhé, studené cesty zůstává neprošlapána. Rozhodně budeme zvědaví na vaše ohlasy, poznámky i kritické připomínky – protože chvála potěší a povzbudí, ale kritika pomáhá učinit věci lepšími. Doufáme, že právě to se nám podaří a další díly Algoru budou ještě lepší, než tento. Doufáme, že půjdete po té cestě až do konce s námi, abychom se mohli občas navzájem podepřít. A hlavně doufáme, že vás ten pochod bude bavit.

„Mráz a hry,“ první kniha Algoru, přichází. Ať se vám všem líbí!

Aktuality | Středa, 25 září, 2013 v 13:14

3 Comments to “Mráz a hry přichází”

  1. IVA napsal(a):

    Knihu jsem přečetla jedním dechem! Už se nemůžu dočkat pokračování, kdy ho přibližně můžu očekávat??? =D

  2. Jana Vybíralová napsal(a):

    Jen do toho 🙂 Na druhém dílu už je sice udělaný pořádný kus práce, ale jak už to bývá, když se prvního neprodá dost, nakladatelství není charita a nepůjde do toho, když bude prodělávat. Takže vám pokud se naše díla líbí, kupte si je, ať vyjdou další! 🙂

  3. misa1989 napsal(a):

    Mám předobjednáno v našem knihkupectví, kam dorazí snad v pondělí. Už se těším!

Váš komentář: