Vánoční přání + povídka

Přeji všem pravidelným i občasným návštěvníkům tohoto webu šťastné Vánoce a mnoho zdraví, štěstí i osobních úspěchů v roce 2010. Doufám, že se zde budeme setkávat ještě dlouho. Taktéž děkuji všem za jejich podporu i ohlasy k mé skromné tvorbě – protože bez svých čtenářů je i ten nejlepší autor ničím!

Jako drobný dárek naleznete níže mou poslední povídku, která v Ikarii uspěla v soutěži Ikaros. Není právě „sváteční,“ ale doufám, že právě proto třeba někomu přinese úlevu ve vánočním shonu. Původně vznikla jako „zkušební test,“ kterým jsem si chtěl ověřit, zda dokáži napsat akčneji laděný příběh poté, co mi byla nabídnuta účast v sérii JFK. Volně byla „Krvavá práce“ inspirována počítačovou hrou Deus Ex, ze které zbyla jedna náražka – hráči jistě poznají která. Doufám, že se všem bude líbit, ještě jednou přeji hezké vánoce a těším se nashledanou v roce 2010.
Krvavá práce

Aktuality | Středa, 23 prosince, 2009 v 13:45

1 komentář to “Vánoční přání + povídka”

  1. Brmboš napsal(a):

    Konečně jsme stáhnul do mobilu a přečetl. Dost dobré i když od určitého okamžiku s částečně předvídatelným závěrem, ale to už je úděl akčních fláků.
    Zadrhnul jsme se na jediném místě – hlavní hrdina prostrkával oko kamery podlahou, aby vzápětí seskočil z větrací mřížky ve stropě. Je mi jasné, že se to dá vysvětlit – podlaha z jeho pohledu (byl ve ventilaci) atd, nebo že už je to moc hnidopyšské, ale já jen říkám, že tam jsme se zadrhnu.

Váš komentář: