Záznam # 01

Tři… dva… jedna.

Fajn. Takže pokud tohle čtete, vyplývají z toho dvě věci: Já konečně přišel na to, jak správně vkládat příspěvky a vy jste si našli cestu na moje nové stránky. Problém ale je, že nejsou tak docela moje. Žádné stránky jsem nechtěl a přestože jsem byl opakovaně vyzýván a přemlouván k jejich zřízení, sveřepě jsem odolával. Žiju usedlým, poustevnickým životem, nějaká adrenalinová vzrušení nevyhledávám, vzhledem k mému zdravotnímu stavu ani nepěstuji sporty jakéhokoliv druhu, občasný nákup v supermarketu nepočítaje, takže k čemu bych měl stránky? Abych si občas masíroval ego vychvalováním těch pár výplodů choré mysli, co se mi v hlemýždím tempu podaří zbastlit a někde je – pouze z nedostatku jiného použitelnějšího škváru – otisknou? Děkuji, nechci!

Bohužel/bohudík se v této fázi do věci vložily mé dvě osobní betačtenářky a múzy/démonky (nehodící se laskavě škrtněte) T’Ana a Pantarei, které dospěly k názoru, že stránky prostě mít BUDU, a to ať chci nebo ne. Takže první jmenovaná si na sebe zaregistrovala doménu s mým jménem a obě mě následně sofistikovaným vydíráním přiměly ke spolupráci – na mučení nedošlo, ale bylo to o fous. Pravda je, že jsem díky tomu získal zdarma i tenhle krásný webdesign, za který bych si jinak musel hezky zaplatit. Jedním z hlavních důvodů, proč škrábu tenhle úvod vlastně je právě fakt, že bych za něj rád velmi poděkoval a oslovil případné zájemce – dobře se podívejte, můžete mít taky takový! A nebude vás to stát ani duši ani ledvinu, akorát trochu peněz, kontakt na autora je tím drobným písmem dole.

A co tady najdete? Občas nějakou mou poznámku v aktualitách o tom, co jsem přečetl, napsal nebo zrovna píšu, co se mi líbilo a co ne – prostě klasika. Mé démonky se pak nejspíše budou starat o technickou údržbu a pilné přidávání všech mých novějších škvárů i s patřičnými komentáři. Co tu naopak zcela jistě nenajdete jsou jakékoliv osobní údaje nebo soukromé detaily, ať už si pod tím představujete cokoliv. Zastávám názor, že Internet je vlezlý až moc a drtivou většinu věcí, co lidi zajímají, prostě nepotřebují vědět – nic ve zlém, ale je to tak. Také je tu prostor pro anketu, jen co mne napadne nějaké vhodné téma. A samozřejmě, jednou z nejdůležitějších věcí je Guestbook. Ten mě naopak zajímá velmi, slibuji, že každý komentář ke všemu, co jsem napsal nebo vás zajímá bude poctivě přečten a zvážen, urážky nevyjímaje. Na některé možná občas i odpovím. Totéž platí pro hodnocení mých výtvorů. Je pro mě důležité vědět, jak se na ně dívají mé oběti z řad čtenářů a zajímá mě víc pravda než takt. Takže čtěte, pište, hodnoťte a buďte klidně kritičtí, je to jedna z mála věcí, co od těchto stránek očekávám

To bude zatím všechno. Jdu se zase kochat vzhledem stránek – ale stejně si pamatujte, že jsem vlastně žádný web nechtěl, ano?

Konec záznamu.

Aktuality | Sobota, 8 listopadu, 2008 v 11:37

13 Comments to “Záznam # 01”

 1. Jan Hlávka napsal(a):

  Petrsimi:
  Chtěl jsem napsat, že nevím, zda znáš souvislost mezi Borgy a zelenou – ale jak patrno, znáš ji dobře. 🙂 Jenže ono by to taky v „úplné borgské“ úpravě asi dost tahalo za oči, viděl jsem tak udělané stránky právě o Společenstvu a není moc pohodlné na ně koukat dlouho. Tohle mi přijde jako skvělý kompromis tak akorát… poklona adminovi! 🙂

 2. Petrsimi napsal(a):

  No ona ta Borgská zelená je ještě sytější, případně je kombinací OFFLINE tmavé a ONLINE světlé.

 3. admin napsal(a):

  Petrsimi:
  ad nadpis webu, borgská zelená je borgská zelená 😀 zas to vem z druhé strany, kdyby byla moc do pastelova tak si té hlavičky nikdo nevšimne, takto poutá pozornost když tam zabloudí oko a moc neruší když se tam člověk nedívá.

  p.s. pěkné portfolio.

 4. romison napsal(a):

  Jojo pekny holky pekny 🙂 jsem rad, ze jste ho k tomu dokopaly a vysledkem je pekny web 🙂 Ted jeste at nam Honza jeste pise a pise at se nam to tady ma cim zaplnit 🙂

 5. Petrsimi napsal(a):

  to: T_Ana

  Vybrali jste fakt moc pěkně, jen se mi moc nelíbí ten hlavní nadpis, respektive jeho zelená část, je moc sytá a nesedí ke zbytku spíš pastelovejch barev.

 6. Jana Vybíralová napsal(a):

  Petrsimi: V tom výčtu jsi zapoměl na to nejdůležitější – fanynky! 🙂 A web nás stál hlavně hodně nervů, poslouchat remcání objektu našeho zájmu, že vůbec žádný web nechce, ale nakonec se zapojil, protoze zjistil, že si může vybrat grafiku a že ty stránky vůbec nevypadají tak špatně, jak se (nejspíše) děsil. Když začal tvořit ten úvodník, tak už jsme věděli, že jsme za vodou. 🙂 (Ale ta doména stejně zůstane moje, jen pro jistotu)

 7. Petrsimi napsal(a):

  Kdybyste chtěli ikonku (pokud nemáte svoji ale tu sem nenašel) tak

  http://www.jwp-prochazka.cz/soubory/hlavka.gif

 8. Petrsimi napsal(a):

  Gratuluji k novým stránkám i dechberoucí předmluvě mezi řádky odhalující tvé nitro. Gratulace se týká také toho, že máš tak obětavé čtenářky/testerky/démonky které nedbaly času ni peněz a zplodili ti web.

  Jen ať vzkvétá i proti tvé vůli 🙂

 9. Pantarei napsal(a):

  Tomu říkám předmluvička jak má být :))

 10. Radim napsal(a):

  Krása 🙂

Váš komentář: