Zatmění (Agent JFK 9, 2007, Triton)

Title: Zatmění
Series: Agent JFK #9
Published by: Triton
Release Date: 2007
Genre:
 

Něco není v pořádku. John Kovář se místo v útulném hotelu probírá napěchován sedativy v cele blázince. Stěží si pamatuje své jméno, neví kdo je, netuší, v jakém podivném světě se to ocitl.

Než se stačí dozvědět víc, má v patách smečku bezohledného šílence, kterému jde právě o to, co JFK zapomněl a lidské životy pro něj neznamenají absolutně nic. Kovář se ocitá uprostřed smrtícího propletence spiknutí, zrady a pomsty, kde si nikdo nemůže být ničím jistý. Byla jeho amnézie způsobena opravdu jen ranou do hlavy nebo je ve hře mnohem víc? Jaký účel má záhadný prsten na jeho ruce? Dokáže se vrátit ze světa Soumraku, kde má pojem krevní banka naprosto jiný význam, než si pamatuje? A pokud se vrátí... bude to vůbec ještě on?

| Sobota, 8 listopadu, 2008 v 10:45

4 Comments to “Zatmění (Agent JFK 9, 2007, Triton)”

 1. Majkl napsal(a):

  Tak som práve dočítal Zatmění a nemusím sa opravovať. Zrejme najlepší diel JFK. Postavy sú prepracované s vlastnou minulosťou, nie sú to len figúrky, ktoré sa len mihnú ale majú svoje opodstatnenie. Dej je vďaka strate pamäti o ďalších pár chlpov zaujímavejší. Teším sa na Odplatu 🙂

 2. Sirius napsal(a):

  Tak jsem si dneska dal podruhé Zatmění. Musím říct, že číst to byla ještě větší slast než poprvé. A konečně jsem zjistil odkud přesně znám Noela. Při čtení povídky jsem si ho nemohl pořádně zařadit. Takže už se moc těším na Odplatu.

 3. Jan Hlávka napsal(a):

  No, jen doufám, že nebudeš zklamaný. 🙂 Co se stylu týče, alespoň první díl Odplaty bude také spíše komornější, komplikovanější než bylo Zatmění, se zcela jiným typem postav. A k jedné bitvě většího rozsahu tentokráte dojde… 😉

 4. Petrsimi napsal(a):

  Je to jeden z nejlepších JFK vůbec, netradiční, temný a neobsahuje megalomanskou bitvu, takže by se dalo říct i komorní.

  A … krátký sakra … jak já se jen těším na tu Odplatu!

Váš komentář: