Guestbook

Přidejte váš vzkaz

 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Je možné, že se váš příspěvek zobrazí až po našem schválení.
Pokud chcete u svých příspěvků na tomto webu zobrazovat ikonku, založte si účet na gravatar.com a ikonku tam nahrajte, bude se pak zobrazovat v návaznosti na váš email.
654 entries.
Majkl Majkl napsáno 4 prosince 2008 at 5:11 pm
Dobrý podvečer, pri prehliadaní internetu som objavil vašu prezývku na palm.cz, kde som sa dočítal, že vlastníte Palm Tungsten T5 🙂 Som rád, že aj medzi spisovateľmi je Palm populárny.
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 30 listopadu 2008 at 6:49 am
Majkl: Děkuji. 🙂 Jen s tím opěvováním raději počkejte, redakce JFK ještě první díl neviděla... Je velice obtížné dokončit příběh, který začal někdo jiný, navíc Tomáš Němec podle mého kapku podcenil délku JFK, mírně hřešil na to, že co rozepíše, nebude muset dokončit. 🙂 V tom ohledu bych řekl, že Mirek Žamboch dostal z minima maximum. Jinak, povídky propojené opravdu jsou, jedna tvoří most mezi JFK 09 a tímto novým, současně přivádí do děje zcela novou postavu. Druhá je víceméně legrácka, ale i tak se z ní v prvním dílu objeví jedna postava a ve druhém možná další, to ještě uvidím. 🙂 A co se porušování pravidel týče, Země prokletých je více lineární než Zatmění - ale podle schématu, co jste napsal, se rozhodně nevyvíjí. 😉 Takže moc díky a doufám, že se vám výsledek nakonec bude líbit.
Majkl Majkl napsáno 29 listopadu 2008 at 9:12 pm
Dobrý deň. Píšem ako fanúšik série JFK (áno, už si ma získala :)) a chcem reagovať na: - vianočný špeciál - 2 poviedky - nemôžem sa dočkať. Po prečítaní článku o 19tke a prepojeniach poviedok a JFK9 tomu ani nemôže byť inak. - dvojdiel - 19+20 => vynikajúce. Nielen preto, že budú ďalšie diely od toho všetkými ospevovaného Hlávku 🙂 ale hlavne kvôli tomu, že narozdiel od Tomáša Němca, vy si svoj príbeh môžete dokončiť, zatiaľčo v Němcovom prípade prebral štafetu Žamboch a bohužiaľ - nezakončil to veľmi dobre. - JFK9 - lámete si hlavu nad úspechom JFK9? Tak tu je odpoveď - deviatka bola ako blesk z jasného neba - porušila tradíciu (briefing - omrknutie situácie - vyriešenie), dej bol komplikovanejší a celkovo ostatným ukázal, že sa majú snažiť 🙂 Želám veľa úspechov. S pozdravom nadšený Majkl
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 15 listopadu 2008 at 12:57 pm
petrsimi: Tak tohle se mi líbí velice! 🙂 🙂 Královnina kočička... máš bod! 🙂
petrsimi petrsimi napsáno 15 listopadu 2008 at 11:20 am
Našel jsem něco co by se ti nohlo (nemuselo), líbit - http://delira.deviantart.com/art/Borg-Kitten-80776901
Pantarei Pantarei napsáno 12 listopadu 2008 at 11:34 am
Petrsimi: Já nic neříkám, ale na mý slova dojde.. :)) Ne, faktem je, že teď ten guestbook vypadá užitečně a o to šlo 😉
Petrsimi Petrsimi napsáno 12 listopadu 2008 at 11:28 am
nj, s těma OT je problém, ale někdy je problém to odělit. Když někdo napíš reakci na diskusi u článku do G booku tak si to ten druhý nepřečte a ostatn neví o co jde. navíc tohle je extrém, je to uvítací článek, myslím že k těm ostatním by nikdo komentáře na stránky nepsal.
Pantarei Pantarei napsáno 12 listopadu 2008 at 11:01 am
Petrsimi: Já myslím že nebyl... komentáře prostě ke konkrétnímu článku/povídce/knize, obecné komentáře do guestbooku. Něco jako Nepřejte si vědět, to teď Mistr píše.. a tak :)))
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 12 listopadu 2008 at 4:32 am
admin: Žádné obavy, jak je vidět, guestbook se už také rozjíždí. 🙂 A komě "všeobecné diskuze" a toho, k čemu byl původně určený, tedy ke vzkazům návštěvníků, jistě najde využití v případě dotazů, které nejdou zařadit pod nějaký konkrétní článek nebo téma...
admin admin napsáno 11 listopadu 2008 at 8:00 pm
Haleluja!
Jana Vybíralová Jana Vybíralová napsáno 11 listopadu 2008 at 7:54 pm
Pantarei: BINGO! Administrátor mi už dva dny vyčítá, k čemu ten guestbook dělal! 🙂 Akorát je mi blbé psát reakce někam jinam, než kde je to, na co reaguju 🙂
Petrsimi Petrsimi napsáno 11 listopadu 2008 at 7:45 pm
Pantarei: Víš jakej by v tom byl bordel?! STRAŠNEJ 🙂
Pantarei Pantarei napsáno 11 listopadu 2008 at 6:03 pm
Nebylo by lepší na ty komentáře ke stránkám a tak používat guestbook než to cpát pod článek? :))
Jana Vybíralová Jana Vybíralová napsáno 8 listopadu 2008 at 9:09 pm
Vzkaz Administrátora, pro všechny přispěvatele: Pokud chcete u svých příspěvků na tomto webu zobrazovat ikonku, založte si účet na gravatar.com a ikonku tam nahrajte. Bude se pak zobrazovat v návaznosti na váš email.