Tenký led dokončen

na Facebookna Twitter

Jsem si vědom, že od Nového roku jsem na tyto stránky nic nepřidal, až se mohlo zdát, že vlastni ani na ničem novém ani nepracuji. Kvůli mnoha různým těžkostem i problémům „z vyšší moci“ toho bylo skutečně méně, než jsem si představoval, ale o to raději teď píšu tuto zprávu: „Tenký led,“ druhý díl série Algor je dokončen!

Rukopis „Tenkého ledu,“ jaksi v protikladu ke svému názvu o víc než 150 stran silnější, než rukopis „Mrazu a her,“ byl jen před pár hodinami odeslán nakladateli. S Janou Vybíralovou jsme na něm pracovali víc než rok a rozhodně je to nejdelší i v jistých ohledech směrech nejsložitější věc, co jsme zatím napsali. Nyní budeme čekat na odezvu – a samozřejmě doufat, že bude co nejlepší a kniha vyjde brzy.

Rád bych napsal, na co se můžete těšit, ale spoilery jsou ošemetná věc a také nechci honit zajíce, který pořád běhá po lese, takže to je prozatím vše. Jakmile budou k dispozici jakékoliv novinky od obálky po případné informace o datu vydání, rozhodně si tu o nich přečtete. Prozatím jen – JE TO HOTOVÉ!

Jeden komentář k “Tenký led dokončen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *