Guestbook

Přidejte váš vzkaz

 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Je možné, že se váš příspěvek zobrazí až po našem schválení.
Pokud chcete u svých příspěvků na tomto webu zobrazovat ikonku, založte si účet na gravatar.com a ikonku tam nahrajte, bude se pak zobrazovat v návaznosti na váš email.
655 entries.
narg narg napsáno 4 března 2022 at 2:55 pm
rok 2022 a co dal ??
Lada Lada napsáno 6 února 2022 at 9:53 pm
Cyklus jsem četla už před pár lety a teď, po vydání nového dílu, jsem si ho celý zase zopakovala. Můj bože, to je neuvěřitelný! Napnutá až do poslední řádky. Nadšená z každé stránky. Vynikající práce!
Fi Fi napsáno 10 ledna 2022 at 10:34 pm
Těšila jsem se na nějaké "Rok 2021 a co dál...", chápu, že situace je na houby a složitá, ale mám potřebu autorům napsat že na ně myslím, držím jim palce a na první povídku i celou antologii se těším, no na další též. Držte se 🙂
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 18 prosince 2021 at 7:17 pm
Napsaná a odevzdaná je "Studená bestie", první samostatná povídka z Algoru ode mne a Jany. Měla by vyjít v antologii Brokilonu, ale vydání se zpozdilo kvůli nedostatku papíru a technickým komplikacím. Druhá, mnohem delší algorská novela, prozatím bez názvu, je těsně před dokončením. Já sám napsal povídku do chystané antologie u příležitosti výročí J.G. Mendela, ale zatím nemám zprávu, zda byla přijata. Pokud ano, vyjde v příštím roce.
R R napsáno 15 prosince 2021 at 9:48 pm
Dobry den, Dekuji za dotisk. Preji Vam obema klidny zbytek roku, hodne zdravi a dobre nalady v novem roce. R
Ondrej Trhon Ondrej Trhon napsáno 14 prosince 2021 at 2:49 pm
Zdravim, bude v dohledne dobe nejaka dalsi povidka? 🙂
Petr Petr napsáno 23 listopadu 2021 at 10:03 am
Zdravím. Právě začínám číst třetí knihu série Algor a musím říct, že jste stvořili opravdu úžasný vesmír a příběh. Doufám, že se v této době těšíte zdraví a práce na dalším díle i povídce pokračují. Ať se vám daří a díky za vaše knihy, Petr.
Pavel Azrik Plíšek Pavel Azrik Plíšek napsáno 20 října 2021 at 6:20 am
Chtěl bych poděkovat za sérii Algor. Je to opravdu skvělé čtení a moc se těším na poslední díl i další případné knihy z tohoto světa. Jste skvělí :o)
Jiří Jiří napsáno 17 července 2021 at 8:30 am
Dobrý den, mohu se optat jak postupujete s dalším dílem o Algoru a jak to vypadá s vaší knihou (onen prequel) z tohoto světa? Nemohu se dočkat již jak to dopadne a co bude dál. Prvé čtyři díly jsem zhltal s nadšením. Přeji vám a všem čtenářům pevné zdraví a pohodu. S pozdravem nadšený čtenář Jiří
nadšený čtenář nadšený čtenář napsáno 9 července 2021 at 6:40 am
Zdravím, chtěl jsem jen říct, že série Algor je naprosto skvělá a přečetl jsem ji jedním dechem během několika málo dní. Snad poprvé v životě jsem po dočtení prvního ebooku (pořízeného na zkoušku) okamžitě o půlnoci kupoval další a další...
Fiona Fiona napsáno 15 dubna 2021 at 6:57 pm
Tak jsem se konečně dostala k Chladu chiméry. Podruhé jsem ho již četla víc v klidu (bez neustálého napětí, kdo kdy km přijde či kam až (ne)přežije) a víc jsem si uvědomovala nejen náznaky, ale hlavně na jak krátkém časovém úseku se celá tlustá kniha odehrává... potíž po přečtení však byla stejná jako prve, potřebuju víc a už se nemohu dočkat. Tak vám děkuji a těším se 🙂
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 28 března 2021 at 1:10 pm
Moc děkujeme s Janou za pochvalu, jsme rádi, že se Vám to líbilo. Ano, poslední díl Algoru se bude jmenovat "Ledopád", ten název je už definitivní. Co se týče data vydání, v této chvíli ho ještě nedokážu slíbit. Píšeme, pracujeme na něm, ale velmi pravděpodobně to bude nejdelší díl vůbec, a na nás oba také dopadá současná covid situace. Prostě nevíme. Mohu slíbit jenom to, že série rozhodně nezůstane nedopsaná.
Marcela Tomková Marcela Tomková napsáno 28 března 2021 at 11:05 am
Dobrý den, právě jsem dočetla celou sérii Algor. Děkuji za skvělý zážitek. Jedno z nejlepších děl za poslední roky. Moc oceňuji i prvky suchého humoru. Kdy bude prosím další díl, v eknize jsem pochopila, že by se měl jmenovat Ledopád? Předem moc děkuji za odpověď, asi bude zajímat více lidí. Marcela Tomková
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 2 března 2021 at 9:13 pm
Množí se v různých diskuzích dotazy ohledně nedostupnosti prvních dílů Algoru v tištěné podobě. Odpovím proto raději zde: Jsme si s Janou této situace vědomi a už ji řešíme s nakladatelstvím Brokilon. Prozatím nedokážeme říct, kdy k tomu dojde, situace i kvůli covid-19 je v oblasti vydávání knih velmi nejistá, ale počítáme s dotisky. Prozatím doporučuji všem vydržet a případně číst elektronicky.
Evka Evka napsáno 18 října 2020 at 9:00 pm
Děkuji za Chlad Chiméry! Moc se mi líbil, stejně jako celá série. Pro mě nejlepší scifi poslední doby! Už se těším na další díl:).
kutululu kutululu napsáno 10 září 2020 at 1:54 pm
Chlad chiméry dnes konečně vyšel!
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 29 srpna 2020 at 2:37 pm
Pro ty, kteří zmeškali premiéru i reprízu mé povídky Skeptik na ČRo Vltava, mají ještě 5 dnů poslechnout si ji na webu rádia: https://vltava.rozhlas.cz/soucasni-autori-ceske-sci-fi-a-fantasy-ve-vltavske-povidce-8278539#dil=5 A doufám, že se vám všem bude líbit! Honza: Díky moc!
Honza Honza napsáno 29 srpna 2020 at 5:30 am
Dobrý den, právě jsem začal číst třetí knihu ze série Algor a píšete naprosto světově! Skvělá práce, i reakce kamarádů, kterým jsem knihu po prvním díle doporučil jsou velmi pozitivní. 🙂 Tak se už moc pak těším i na čtvrtý díl a držím palce.
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 4 srpna 2020 at 3:51 pm
Jaro: V této chvíli to nejde. Problém je délka, audioknihy by byly velmi náročné a nákladné na výrobu, pokud mají být ve slušné kvalitě. Ale do budoucna kdoví... koneckonců, Algor stále není dokončen.
Jaro Jaro napsáno 4 srpna 2020 at 1:59 pm
Dobry den. Kedy bude mozne knihy zakupit ako audioknihy?