Guestbook

Přidejte váš vzkaz

 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Je možné, že se váš příspěvek zobrazí až po našem schválení.
Pokud chcete u svých příspěvků na tomto webu zobrazovat ikonku, založte si účet na gravatar.com a ikonku tam nahrajte, bude se pak zobrazovat v návaznosti na váš email.
651 entries.
R R napsáno 15 prosince 2021 at 9:48 pm
Dobry den, Dekuji za dotisk. Preji Vam obema klidny zbytek roku, hodne zdravi a dobre nalady v novem roce. R
Ondrej Trhon Ondrej Trhon napsáno 14 prosince 2021 at 2:49 pm
Zdravim, bude v dohledne dobe nejaka dalsi povidka? 🙂
Petr Petr napsáno 23 listopadu 2021 at 10:03 am
Zdravím. Právě začínám číst třetí knihu série Algor a musím říct, že jste stvořili opravdu úžasný vesmír a příběh. Doufám, že se v této době těšíte zdraví a práce na dalším díle i povídce pokračují. Ať se vám daří a díky za vaše knihy, Petr.
Pavel Azrik Plíšek Pavel Azrik Plíšek napsáno 20 října 2021 at 6:20 am
Chtěl bych poděkovat za sérii Algor. Je to opravdu skvělé čtení a moc se těším na poslední díl i další případné knihy z tohoto světa. Jste skvělí :o)
Jiří Jiří napsáno 17 července 2021 at 8:30 am
Dobrý den, mohu se optat jak postupujete s dalším dílem o Algoru a jak to vypadá s vaší knihou (onen prequel) z tohoto světa? Nemohu se dočkat již jak to dopadne a co bude dál. Prvé čtyři díly jsem zhltal s nadšením. Přeji vám a všem čtenářům pevné zdraví a pohodu. S pozdravem nadšený čtenář Jiří
nadšený čtenář nadšený čtenář napsáno 9 července 2021 at 6:40 am
Zdravím, chtěl jsem jen říct, že série Algor je naprosto skvělá a přečetl jsem ji jedním dechem během několika málo dní. Snad poprvé v životě jsem po dočtení prvního ebooku (pořízeného na zkoušku) okamžitě o půlnoci kupoval další a další...
Fiona Fiona napsáno 15 dubna 2021 at 6:57 pm
Tak jsem se konečně dostala k Chladu chiméry. Podruhé jsem ho již četla víc v klidu (bez neustálého napětí, kdo kdy km přijde či kam až (ne)přežije) a víc jsem si uvědomovala nejen náznaky, ale hlavně na jak krátkém časovém úseku se celá tlustá kniha odehrává... potíž po přečtení však byla stejná jako prve, potřebuju víc a už se nemohu dočkat. Tak vám děkuji a těším se 🙂
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 28 března 2021 at 1:10 pm
Moc děkujeme s Janou za pochvalu, jsme rádi, že se Vám to líbilo. Ano, poslední díl Algoru se bude jmenovat "Ledopád", ten název je už definitivní. Co se týče data vydání, v této chvíli ho ještě nedokážu slíbit. Píšeme, pracujeme na něm, ale velmi pravděpodobně to bude nejdelší díl vůbec, a na nás oba také dopadá současná covid situace. Prostě nevíme. Mohu slíbit jenom to, že série rozhodně nezůstane nedopsaná.
Marcela Tomková Marcela Tomková napsáno 28 března 2021 at 11:05 am
Dobrý den, právě jsem dočetla celou sérii Algor. Děkuji za skvělý zážitek. Jedno z nejlepších děl za poslední roky. Moc oceňuji i prvky suchého humoru. Kdy bude prosím další díl, v eknize jsem pochopila, že by se měl jmenovat Ledopád? Předem moc děkuji za odpověď, asi bude zajímat více lidí. Marcela Tomková
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 2 března 2021 at 9:13 pm
Množí se v různých diskuzích dotazy ohledně nedostupnosti prvních dílů Algoru v tištěné podobě. Odpovím proto raději zde: Jsme si s Janou této situace vědomi a už ji řešíme s nakladatelstvím Brokilon. Prozatím nedokážeme říct, kdy k tomu dojde, situace i kvůli covid-19 je v oblasti vydávání knih velmi nejistá, ale počítáme s dotisky. Prozatím doporučuji všem vydržet a případně číst elektronicky.
Evka Evka napsáno 18 října 2020 at 9:00 pm
Děkuji za Chlad Chiméry! Moc se mi líbil, stejně jako celá série. Pro mě nejlepší scifi poslední doby! Už se těším na další díl:).
kutululu kutululu napsáno 10 září 2020 at 1:54 pm
Chlad chiméry dnes konečně vyšel!
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 29 srpna 2020 at 2:37 pm
Pro ty, kteří zmeškali premiéru i reprízu mé povídky Skeptik na ČRo Vltava, mají ještě 5 dnů poslechnout si ji na webu rádia: https://vltava.rozhlas.cz/soucasni-autori-ceske-sci-fi-a-fantasy-ve-vltavske-povidce-8278539#dil=5 A doufám, že se vám všem bude líbit! Honza: Díky moc!
Honza Honza napsáno 29 srpna 2020 at 5:30 am
Dobrý den, právě jsem začal číst třetí knihu ze série Algor a píšete naprosto světově! Skvělá práce, i reakce kamarádů, kterým jsem knihu po prvním díle doporučil jsou velmi pozitivní. 🙂 Tak se už moc pak těším i na čtvrtý díl a držím palce.
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 4 srpna 2020 at 3:51 pm
Jaro: V této chvíli to nejde. Problém je délka, audioknihy by byly velmi náročné a nákladné na výrobu, pokud mají být ve slušné kvalitě. Ale do budoucna kdoví... koneckonců, Algor stále není dokončen.
Jaro Jaro napsáno 4 srpna 2020 at 1:59 pm
Dobry den. Kedy bude mozne knihy zakupit ako audioknihy?
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 19 března 2020 at 11:56 am
Fiona: Speciálně tuto podobnost shledávám až mrazivou, protože v "Chladu Chiméry" se o ní píše zas o trochu víc - a ty pasáže vznikly přitom někdy před rokem, tedy dávno před Covid-19.
Fiona Fiona napsáno 17 března 2020 at 12:21 pm
Tak přemýšlím, jestli jsme si Žlutou skákavku nepojmenovali Covid-19 a o to víc chci vědět, jak to s našimi potomky dopadne... (nemusím to dávat mezi tagy , že ne? :))
Jan Hlávka Jan Hlávka napsáno 17 února 2020 at 2:43 pm
Tak jednoduše to bohužel nefunguje. Redakční práce zvlášť u tak dlouhé knihy potřebují čas. Gramatická korektura, předtisková příprava, obálka, všechno nějakou dobu trvá. Jakmile budeme znát jakýkoliv termín nebo nové informace, dáme vědět.
narg narg napsáno 17 února 2020 at 9:54 am
tak kde to vazne ??