Studená bestie se blíží

na Facebookna Twitter

Dlouho jsem tyto stránky zanedbával, což plánuji v dohledné době změnit, ale dnešní zpráva bude zatím krátká. „Studená bestie“, první samostatná povídka ze světa Algoru, se zároveň stala názvem celé povídkové sbírky, kde za pár měsíců v Brokilonu vyjde. Máme s Janou opravdu radost a doufáme, že budete mít i vy!

23 komentářů k “Studená bestie se blíží

 1. Popravdě se nemohu dočkat.
  Mimochodem, ten sborník povídek k výročí Mendela byl úžasný a i tchán, co fantastiku nepovažuje za žánr ke čtení, ho dal jedním dechem (půjčila jsem mu ho s tím, že Neffa prý má rád…) a dokonce i tchyně si početla :).
  Tak krásné jaro!

 2. Pro fanoušky můžu dodat, že Studená bestie se týká mládí Andreje Korwariana, kdy sám ještě nebyl tak studený čumák. 🙂

    1. bohužel to trvá i stejně dlouho napsat a dost možná i autor umře dřív než to dopíše, jako GRRM

 3. Tak nevím, máme už pomalu půlku Října a stále nic nevyšlo. Tak nevím, zdali se dočkáme. Autoři a Broklin nás napínají do poslední chvíle a určitě to vydají v den, který nikdo nečeká, což bude 31.12.2023 😀

 4. Dobrý den (doufám, že opravdu dobrý),
  chci se ujistit, že opravdu píšete další díl Algoru, protože příběh takto končit – asi bych to neunesla. Nejsem sice tchýně, ale křížků mám na zádech dost a těmi příběhy nejen mládnu, ale dokonce s nimi „dokážu všechno, co chci“.
  Prosím, ať se toho dílu dožiju.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *