Tenký led – anotace a nové informace

na Facebookna Twitter

Tenký led je opět o krok blíže a k obálce nám přibyly další informace. Jako předběžné datum vydání byl stanoven 3. prosinec, kniha bude mít celkem 696 stran a bude jednou z vůbec nejdelších, jaké nakladatelství Brokilon vydalo. Momentálně probíhá definitivně poslední korektura, do tiskárny by měl rukopis odejít příští týden. Tenký led je také jednou z prvních knih, u kterých bude použit nový, zřetelně lépe čitelnější font, což patrně ocení hlavně čtenáři e-knih – samozřejmě je v plánu souběžné elektronické i papírové vydání. Nové zprávy včetně obsáhlé ukázky budou ještě následovat, na závěr oficiální anotace:

Algorský císařský pár sice přežil pokus o atentát, ale jeho pachatel je stále na svobodě. Císařovna Viktorie se snaží znovu najít klid, jenže daleko od ní se začíná rodit další, mnohem horší spiknutí, do něhož je pomalu zatahován i viridianský král Georg Talminis.

Na Menabaranu si zatím Avrian Dann upevňuje svou moc, s velkorysou podporou sil, o kterých netuší skoro nic, zatímco Nikola a Natalie Vanbergovy prchají na lodi Darrena Iversona z planety. V patách však nemají jen policii, a Newell se jim může namísto bezpečného domova stát vražednou pastí.

V úvodní knize cyklu Algor bylo rozehráno mnoho her. Nyní poznáme, na jak tenký led se všichni hráči vydají, ať už chtějí či nikoliv – i to, pod kým z nich se nakonec prolomí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *