Tenký led prolomen

na Facebookna Twitter

Čas vypršel. Dneškem počínaje se můžete začíst do „Tenkého ledu„, druhého pokračování algorské série. Co k němu napsat víc, co by zde už nezaznělo? Kniha je mnohem delší i složitější, než „Mráz a hry.“ Přibylo postav, zápletek a míst, kam se tentokrát s hrdiny podíváme, včetně staré Země. Přibylo též akce, doufáme však, že ne na úkor příběhu, rovněž u postav dochází k určitému vývoji. Celkově jsme se snažili, zachovat vše nejlepší z prvního dílu a ještě to zdokonalit, stejně jako napravit některé nedostatky. Více než rok téměř každodenní práce, jehož výsledek nyní dostáváte. Věříme, že se vám bude líbit a že nebudete zklamáni.

Co se budoucnosti Algoru týče, psaní třetího dílu s názvem „Pomníky zimy“ už začalo – psaní i vymýšlení. Kromě „samozřejmosti“ v podobě zachování kvality můžeme slíbit jen to, že se pokusíme, aby byl třetí díl opět o něco kratší, neboť „Tenký led“ se rozsahem dostal na samou hranici únosnosti i technických možností. Zbytek je prozatím ve hvězdách – takže i veškeré držení palců bude více než vítáno.

Nakonec drobné upozornění. Jistě jste si už všimli, že zde na stránkách přibyla k Algoru záložka. Vzhledem k tomu, že nic důležitějšího, než tuto sérii momentálně nepíšeme a ještě dlouho psát nebudeme, vznikla zde samostatná „podstránka“, kde najdete linky na koupi knih, a v budoucnu možná i další informace s Algorem související. Pokud vás zajímají, nepřehlédněte je. Brzy by se zde také měla objevit nová anketa.

To je prozatím vše. Všem ještě jednou děkujeme za podporu i přízeň, jako vždy se těšíme na všechny ohlasy, pozitivní i negativní, a doufáme, že se vám „Tenký led“ bude líbit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *